Cieszyński portal sportowy - lekkoatletyka

Medale Mistrzostw Śląska lekkoatletów
07.09.2020

Dwa medale zdobyli lekkoatleci MUKS SZS Cieszyn na Mistrzostwach Śląska w kategoriach Seniorów, U-20 i U-18, które odbyły się w dniach 2 - 3 września w Częstochowie.
W biegu na 1500 m juniorek srebrny medal wywalczyła Weronika Masarska, poprawiając rekord życiowy wynikiem 5.33,03.
W kategorii seniorów Mikołaj Legierski był trzeci na dystansie 200 m. Czas 24,03 sek. to jego najlepszy wynik na tym dystansie w sezonie.
Na Mistrzostwa z dużymi szansami na medale pojechała również Zuzanna Legierska. Niestety przed biegiem na 100 m uległa kontuzji.
Sekcja lekkiej atletyki MUKS SZS Cieszyn zaprasza dzieci i młodzież na treningi, które prowadzone są w dwóch grupach wiekowych.
O informacje prosimy zwracać się do trenera Mirosława Wernera, e-mail: muks@ muks.cieszyn.pl, tel. 602 445 087.

Tekst i fot: MUKS SZS Cieszyn