Cieszyński portal sportowy - lekkoatletyka

aktualności

12. Cieszyński FORTUNA Bieg w 2021 roku!
07.08.2020
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności
 
Drodzy Biegacze!
 
Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, związane z nią obostrzenia obowiązujące przy organizacji imprez sportowych a przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników jak i wszystkich osób zaangażowanych w organizację biegu, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu na 25 kwietnia 2021 roku (niedziela) czyli datę zarezerwowaną dla kolejnej edycji biegu.
 
W świetle obowiązujących przepisów bieg w takim wymiarze jak miało to miejsce w poprzednich latach nie może się odbyć a biorąc pod uwagę ilość dotychczas zapisanych biegaczy nie wchodzi w grę ograniczenie ilości uczestników. Cieszyński FORTUNA Bieg jest miejscem nie tylko sportowej rywalizacji ale również miejscem spotkań biegaczy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Chcemy aby tak pozostało a udział w nim był dla Was komfortowy i przysporzył Wam wiele pozytywnych emocji, na co jak na razie nie pozwala ani sytuacja epidemiologiczna ani obostrzenia jakie zostały wprowadzone.
 
Wszyscy, którzy dokonali opłaty startowej i mają nadane numery startowe:
- zachowują je na wiosenny termin z gwarancją utrzymania wysokości opłaty startowej w przypadku gdyby została podniesiona jej wartość,
- mogą przepisać numer na inną osobę,
- mogą wystąpić do 30 listopada 2020 roku o zwrot opłaty startowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości (imię, nazwisko, nr startowy) na adres: sport@um.cieszyn.pl.
 
Prosimy Was o wyrozumiałość w stosunku do naszej decyzji, która nie była łatwą do podjęcia. Mamy nadzieję, że epidemia zostanie w końcu opanowana i bieg odbędzie się w kwietniu przyszłego roku.
 
Organizatorzy
Udostępnij:
menu